Café Doodgewoon Vakantie en reizen met palliatieve zorg
Bij Café Doodgewoon kun je terecht om ervaringen te delen, vragen te stellen en in gesprek te gaan met lotgenoten, naasten, mantel- zorgers en zorgprofessionals. In een open en laagdrempelige sfeer bespreken we thema’s rondom de laatste levensfase. Samen zoeken we naar steun, begrip en praktische informatie.
Iedereen is welkom – of je zelf ziek bent, mantelzorger, familielid of gewoon geïnteresseerd. Want hoe meer kennis en openheid er is, hoe beter we met elkaar het leven en de zorg kunnen dragen.
Het thema van dit café is 'Vakantie en reizen met palliatieve zorg’. Je bent ernstig ziek en je wilt graag leven tot het laatst. En daar hoort vakantie bij. En gelukkig kan er veel als je wilt reizen. Maar het is wel anders dan als je niet ziek bent. Waar moet je rekening mee houden? Wat moet je vooraf regelen? En wat kun je misschien beter niet doen? We delen tips en ervaringen met elkaar zodat je een mooie vakantie kunt beleven.
Aanmelden is niet nodig!
Datum: Woensdag 7 oktober 2026 Tijd: 14.30 tot 16.30 uur, inloop vanaf 14.15 uur
Locatie: Buurtkamer VOP, Valeriusstraat 28, Vlaardingen
Wil je bijdragen aan de kosten? Een vrijwillige bijdrage wordt zeer gewaardeerd.
Klik hier voor meer informatie Café Doodgewoon - NPZ Westland-Schieland-Delfland