Doe mee in de wijk

Wil je anderen ontmoeten, iets betekenen voor je wijk of meedoen aan iets leuks? Overal waar je kijkt bruist het van de activiteiten. 

Doe mee aan het programma in jouw buurtcentrum, een bewonersactie of kom zelf met een leuk idee! 

 

Veelgestelde vragen

Waar kan ik terecht voor leuke plekken in Maassluis?

Alle leuke plekken en activiteiten in Maassluis vind je op sociale kaart samenzijnwijmaassluis.nl

Een sociale kaart is een handig overzicht van organisaties, initiatieven en hulpverleners bij jou in de buurt. Zo weet je precies waar je terecht kunt. Elke gemeente heeft zijn eigen kaart. Neem een kijkje op de van jou!

 


 

Waar vind ik leuke plekken in Schiedam?

Ook in Schiedam is er van alles te beleven. We zochten een aantal fijne plekken voor je op:

Wijkcentrum De Brug: Heijermansplein 35, Schiedam (Website)
Wijkhuis Schiedam Oost: Boerhaavelaan 79, Schiedam (Website)
Wijkcentrum De Erker: Jan van Avennesstraat 32, Schiedam (Website)

Waar kan ik terecht voor leuke plekken en activiteiten in Vlaardingen?

Minters organiseert een hoop leuke activiteiten in Vlaardingen. Je vindt onze activiteiten in de agenda.

Weten wat er nog meer te doen is? Kijk op de sociale kaart socialekaartvlaardingen.nl.

Een sociale kaart is een handig overzicht van organisaties, initiatieven en hulpverleners bij jou in de buurt. Zo weet je precies waar je terecht kunt. Elke gemeente heeft zijn eigen kaart. Neem een kijkje op de van jou!

Wat doet Minters in de wijk?

Minters is in heel Vlaardingen actief, met jongerenwerk, onze wijkteams, burenbemiddeling (ook in Maassluis!) en opbouwwerk.

We organiseren leuke én leerzame activiteiten voor jong en oud, op plekken waar mensen elkaar ontmoeten: van scholen en sportclubs tot buurtcentra, de Lief & Leed-straten en Gezond & Wel Thuis-locaties. Meer weten? Kijk in onze agenda of bij onze diensten.

 

Zelf iets organiseren?

Heb jij een leuk idee voor jouw straat of wijk? Een buurtbarbecue, opruimactie of bijvoorbeeld een wandeling? Wij denken met je mee!

Maatjes gezocht!

Word Burenbemiddelaar

Help jij buren om weer met elkaar in gesprek te komen?

Bekijk

Word buurtmaatje

Als Buurtmaatje help jij iemand om het leven weer op te pakken.

Bekijk

Word wandelmaatje

Ga regelmatig samen met iemand op pad en motiveer jouw medemens.

Bekijk

Word taalmaatje!

Spreek jij meerdere talen? Dan ben jij de brug tussen taal en begrip!

Bekijk

Goed omgaan met je buren. Dat wil jij toch ook?

Als bewoner ben je zelf verantwoordelijk voor het oplossen van een conflict met jouw buren. Woon je in Vlaardingen of Maassluis? Dan kunnen onze burenbemiddelaars je daarbij helpen. 

Meer in de wijk:

Burenbemiddeling

Goed omgaan met je buren. Dat wil jij toch ook?

Bekijk

Lief & Leed-straten

Lokale gangmakers zetten hun straat of flat in het zonnetje.

Bekijk

Gezond en Wel Thuis

Zeven locaties in Vlaardingen. Zeven centrale ontmoetingsruimtes voor de wijk.

Bekijk

Vlaardingen Schoon

Gezellig Buurtbezems, cleanup days en meer. Sluit je aan bij een groeiende groep bewoners.

Bekijk

Wijkcentrum West

Wekelijkse bingo, naailes, koffieuurtjes, de vrouwenkamer, de Klusbib en meer. Ben jij er al geweest?

Bekijk

Klusbib Westwijk

Gereedschap lenen bij de Klusbib in Wijkcentrum West. Van elektrische boormachines tot zagen en hamers.

Bekijk